O NAS

HISTORIA

O nas

Pasja zawsze była dla nas najważniejsza. Naszą działalność rozpoczęliśmy poprzez realizacje licznych kursów i szkoleń. Już wtedy byliśmy gotowi na przyjmowanie i prowadzenie projektów nowych klientów. 2019 rok był dla nas wyjątkowo ważnym czasem – zaprzestaliśmy montażu kotłów na paliwo stałe, a nasza oferta powiększyła się o nową zakładkę: pompy ciepła. Od 2020 roku proponujemy Wam również działania związane z rekuperacją. Nie osiadamy jednak na laurach i staramy się myśleć przyszłościowo. Początek 2021 roku okazał się być bardzo intensywny. Odbyliśmy mnóstwo kursów i szkoleń, dzięki którym Gremix stał się Autoryzowanym Partnerem Vaillant. Tym samym uzyskaliśmy uprawnienia do instalacji i pierwszych uruchomień produktów pochodzących od naszego nowego wspólnika. Nie zatrzymujemy się jednak i rozwijamy się dalej! Jako profesjonaliści nieustannie dążymy do perfekcji i satysfakcji naszej, jak i naszych klientów.

CZYM SIE ZAJMUJEMY

Zajmujemy się usługami instalatorskimi dla budownictwa jednorodzinnego które obejmują: instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, rekuperację. Jako zespół uwielbiamy nowe projekty i wyzwania, z którymi zawsze świetnie sobie radzimy. Dodatkowo oferujemy montaż nowych układów, przeróbki, naprawy jak również serwis i przegląd kotłów i instalacji c.o..

Na rynku wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Przed podjęciem współpracy dokładnie poznajemy jego wizję i oczekiwania, które podczas realizacji są dla nas priorytetem. Nasza praca to równocześnie ogromna pasja i przyjemność. Zaufajcie profesjonalistom, a zapewnimy Wam dokładnie to, czego potrzebujecie!

NASI PARTNERZY