OGRZEWANIE

OGRZEWANIE

Ogrzewanie to bardzo szerokie pojęcie, które u wielu wywołuje niepokój, a dla innych jest jak „czarna magia”. Jako profesjonaliści przychodzimy Wam z pomocą. Chcemy rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie! Nasza firma zajmuje się różnego rodzaju systemami grzewczymi. Są to:

  • system podłogowy,
  • system ścienny,
  • system kanałowy,
  • system grzejnikowy.

Jak widzicie, oferujemy Wam pełną gamę systemów tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie! W ostatnim czasie największą popularnością zdaje się cieszyć system podłogowy, który szczególnie Wam polecamy. W dalszej części poznacie jego zalety i wszystkie najważniejsze informacje.

JAKI TYP OGRZEWANIA JEST NAJLEPSZY?

Jeżeli i zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym, ściennym czy kanałowym w Twoim domu – jesteś w dobrym miejscu. Jako specjaliści, ze spokojną głową możemy przyznać, że te typy ogrzewania są jednymi z najbardziej ekonomicznych i efektywnych. Wyróżniamy mnóstwo zalet. Zaczynając od kwestii wizualnych (grzejniki niekiedy zaburzają wygląd pomieszczeń, a wcześniej wspomniane typy ogrzewania są w pełni niewidoczne) kończąc na możliwości dostosowywania temperatury do pory roku i redukcji kosztów związanych ze standardowym ogrzewaniem. Co więcej, te systemy nie tylko podnoszą temperaturę, ale i mogą ją obniżać – wszystko zależy od nas! Są to również bardzo ekologiczne opcje, z których możemy korzystać jako główne lub dodatkowe źródła ciepła.
System grzejnikowy ma też swoje zalety. Montaż tego typu ogrzewania jest łatwy i stosunkowo sprawny. Grzejniki pozwalają na szybkie osiągnięcie odpowiedniej temperatury i jej regulowanie. Ciężko więc znaleźć odpowiedź na pytanie z nagłówka. Wybór jest bardzo duży i zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb. Jakie więc Ty ogrzewanie wybierzesz?

NAJLEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW I WYKONANIA

Wykonujemy każdy typ ogrzewania korzystając z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Obecnie wykorzystujemy systemy firm Uponor i Kan – Therm, których produkty pochodzą zdecydowanie z górnych półek. Wierzymy, że w naszej branży liczy się dokładność i klient. Zapewniamy, że każdy montaż zostanie wykonany precyzyjnie i możliwie najsprawniej. Korzystając z naszych usług decydujecie się na idealne efekty, które będą odczuwalne przez długie lata! Nie wahajcie się i wybierzcie GREMIX!