POMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność w Polsce, jak i na świecie. To wyjątkowo przyjazne dla środowiska naturalnego źródło ciepła wydaje się być bardzo przyszłościowym i dobrym rozwiązaniem. Urządzenie zajmuje się nie tylko ogrzaniem powierzchni – skutecznie też ją ochładza i zapewnia użytkownikom ciepłą wodę. Pośród wielu ich rodzajów na pewno znajdziecie taką, która odpowie Waszym potrzebom. Jak działają pompy ciepła i jakie są ich zalety?

JAK DZIAŁAJĄ POMPY CIEPŁA?

Najważniejszą i najlepszą zaletą pracy pomp ciepła jest fakt, że do ich działania nie potrzebujemy i nie wykorzystujemy procesu spalania paliw. Te urządzenia pobierają energię z naszego otoczenia (w zależności od rodzaju pompy): z wody, gruntu czy powietrza, po czym „przekazują ją” do instalacji centralnego ogrzewania. Tam właśnie rolę czynnika grzewczego odgrywa woda. Wykorzystywanie tak zwanego „zielonego prądu” może okazać się w przyszłości kluczowe. Coraz bardziej odchodzimy od tradycyjnych metod ogrzewania na rzecz tych proekologicznych. Inwestowanie w pompy ciepła nie przyniesie nam strat, a ich obsługa będzie łatwa i przyjemna.

IMG_20200821_104020

ZALETY POMP CIEPŁA

Oprócz wykorzystywania „zielonego prądu”, pompy ciepła mają jeszcze mnóstwo zalet! Zaczynając od niskich kosztów eksploatacji (korzystając z nich płacimy tylko za prąd elektryczny) i łatwej obsługi, kończąc na ich długiej żywotności. Te urządzenie mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla każdego! Zainwestowanie w pompę ciepła sprawi, że ogrzewanie budynku będzie proste i przyjemne. Nie będziecie potrzebować typowej kotłowni, a sama maszyna będzie się prezentować bardzo estetycznie.

DLACZEGO MY?

Jako profesjonaliści wykorzystujemy tylko wysokojakościowe materiały. Jesteśmy autoryzowanymi partnerami Vaillant, co pozwala nam na korzystanie z ich najlepszych produktów. Zajmujemy się nie tylko montażem czy doborem, ale i sprzedażą pomp ciepła. Zapewniamy, że nasz profesjonalizm w połączeniu z dokładnością pozwoli nam idealnie wykonać każdą pracę tak, aby zadowoliła każdego. Współpraca przebiegnie w miłej atmosferze, a efekty zostaną z Wami przez długie lata! Zaufaj specjalistom z długim stażem i wybierz GREMIX!